Jaroslav Bohuňek

Práce s lidmi mě vždycky bavila a proto není divu, že jsem skončil v roli obchodníka skoro ihned po studiu. Cesta k realitám mě zavedla v roce 2011. Začal jsem pracovat v jedné realitní kanceláři, kde jsem získal mnoholetou praxi a stal se jedničkou v oboru. Většina mých obchodů byla na základě doporučení od mých spokojených klientů a to mě dovedlo k založení vlastní realitní kanceláře Bohuněk&Vaňková Reality.

Ve volném čase jsem fotbalista, fotograf, mám rád dobrou společnost, humor a procházky v přírodě.

Kontaktní a fakturační údaje

jaroslav@bohunekvankova-reality.cz
+420 774 911 581

IČO: 01534203
DIČ: CZ8410242973
Luční 234, 582 77 Libice nad Doubravou
Č.ú.: 123 – 4334380267/0100
Plátce DPH

Cena:

2 900 000 Kč

Prodej bytu 3+1, 68 m2, Chotěboř, ul. Fominova

Fominova / Chotěboř

68 m2

Byty

Cena:

2 800 000 Kč

Cena:

3 900 000 Kč

Pronájem kanceláře, 44 m2, Chotěboř

Žižkova / Chotěboř

44 m2

Komerční nemovitosti

Cena:

13 167 Kč/měs

Rezervováno

Prodej bytu 2+1, 54 m2, Hlinsko, ul. Budovatelů

Budovatelů / Hlinsko

54 m2

Byty

Cena:

2 290 000 Kč

Rezervováno

Prodej chalupy, 250 m2, Ždírec nad Doubravou – Horní Studenec

Horní Studenec

61 m2

Rekreační objekty

Cena:

1 450 000 Kč

Rezervováno

Cena:

3 300 000 Kč

Cena:

1 800 000 Kč

Rezervováno

Prodej chalupy, 399 m2, Šimpach

Šimpach

97 m2

Rekreační objekty

Cena:

2 200 000 Kč

Cena:

3 000 000 Kč

Rezervováno

Prodej chaty, 382 m2, Chotěboř

Břevnická nádrž / Dobkov

29 m2

Rekreační objekty

Cena:

970 000 Kč

Co o nás říkají naši klienti?

Alan Sedlák

„Perfektní spolupráce, mohu všem doporučit; makléři jsou velmi milí a vstřícní.”

Bořil Aleš

„Výborná spolupráce po všech stránkách, nebyl problém při domluvě prohlídky nemovitosti mimo termín, a poté samotný průběh koupi bytu proběhl velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. V případě jakýchkoliv dotazů z mé strany mi vždy bylo rychle a jasně odpovězeno a to i telefonicky. Za mě veliká spokojenost, mohu jen doporučit.”

Richter Martin

„Rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání.”

Hana Strbova

„Paní Romanu Vaňkovou mohu také každému doporučit. Jako realitní makléřku. Je velice milá, má dobré vystupovaní. S touto společností jsem byla velice spokojená při prodeji své nemovitosti. Vše bylo rychlé a férové. Moc paní Vaňkové a panu Bohuňkovi za vše děkuji.“

Věra Hrušková

„spolehlivost,ochota,serioznost,rychlost,dukladnost“

Petr Janďourek

"Makléřku R. Vaňkovou můžeme jenom doporučit. Její přístup byl od začátku až do konce na velmi profesionální úrovni. Zároveň byl její přístup velmi lidský a každém srozumitelný. Přítel nemluví plynule česky a i s ním byla makléřka schopna spolupracovat. V případě dalšího využití služeb MM reality budeme rozhodně kontakovat první makléřku Vaňkovou. Jelikož celý nákup nemovitosti proběhl přesně dle stadartů, které jsme očekávali."

Pavel Vajrych

"Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat paní Vankove a panu Bohunkovi za velice profesionální přístup a slušné jednání při prodeji rodinného domu.Ještě jednou děkuji s pozdravem Vajrych Pavel."

Jana Horáková

"velmi profesionální jednání pana Bohuňka i paní Vaňkové"

Oldřich Hořínek

"Děkuji za zprostředkování prodeje bytu, hlavně za vstřícný a profesionální přístup makléře Romany Vaňkové a Jaroslava Bohuňka. Všem přeji hodně zdraví. Oldřich Hořínek"

Karel Nedbal

"Nejprve jsem si myslel, že nemovitost prodám sám. Makléře pana Bohuňka a slečnu Vaňkovou z Chotěboře jsem přijal na doporučení přítele. Nakonec, po skončení celé akce, jsem pochopil, že to bylo nejlepší řešení. Oba byli perfektní, přímo vzoroví, jednání s nimi bylo rychlé a pohodové, oba odvedli velký kus práce. Jsem jim velmi vděčný a mohu je každému doporučit."

Dagmar Koubková

Dobrý den, celý proces, týkající se prodeje naší chaty, proběhl svižně a hladce. A to díky makléřce Vaňkové, která jednala rychle a chytře, společně s kolegou pořídili krásné fotky chaty a okolí a tři dny poté se již na internetu nabízela prohlídka nemovitosti. Shrnutí: v pátek návštěva makléřky Vaňkové, pořízení fotek chaty a sepsání všech náležitostí souvisejících s prodejem. Zakázka zpracována a v pondělí, již byla chata zarezervována. Do 14 dnů byla podepsána kupní smlouva. Do měsíce jsme na účtu zaznamenali odpovídající finanční částku. Veškeré náležitosti, související s nabídkou a prodejem nemovitosti proběhly bez problémů. S profesionálním a sympatickým přístupem makléřky Vaňkové jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme ! Dagmar a Jiří Koubkovi P.s.: Není to poprvé, kdy jsme měli co do činění s RK (v minulosti např. s RK STING a nebo RK MAXIMA.) Ne vždy je servis takto perfektní a průběh transakce hladký. Proto jenom chválíme…. (-:“

Luboš Novotný

„Dobrý den, pokud mám ohodnotit paní Vaňkovou a pana Bohuňka, tak jenom kladně. Pomáhali nám s koupí i s prodejem nemovitostí, takže mohu hodnotit z obou stran. Vybrala jsem si je proto, že mají lidský přístup a profesionální jednání. Dovedou poradit i s cenou tak, aby se nemovitost prodala, za nejvýhodnějších podmínek. Jednají narovinu, upozorní jak na přednosti, tak na nedostatky, nemlží, což je při druhu tohoto byznysu pro člověka, který se v něm nevyzná, dost důležité. Novotná.“

E. Jiráčková

„S prodejem bytu nám velmi pomohla paní Vaňková i pan Bohuněk, byli jsme moc spokojeni, jsou velmi ochotní, vstřícní a nápadití”

Jana Rejmontová

S realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Slečna Vaňková i pan Bohuněk jsou profesionálové a jsou velice vstřícní a ochotní. Se vším nám pomohli a vše zařídili ke spokojenosti všech.

MVDr. Zbyněk Lonský

„Při koupi nemovitosti proběhlo vše hladce a tak, jak jsme se s kanceláří domluvili. Všechny termíny schůzek a jednání byly dodrženy. Spokojenost a děkujeme”

Tomáš Kocourek

„Vřele doporučuji, vše proběhlo rychle a hladce.”

Karel Strnad

„Byli jsme překvapeni vstřícností už při zadání nemovitosti k prodeji a přes různá úskalí, se dvojice Bohuněk-Vaňková přenesla se ctí a prodej nakonec dotáhli do zdárného konce.
Jsme spokojeni Manželé Strnadovi”

Zdeněk Chromý

„Super“

Michal Daněk

„Oceňuji profesionální přístup, časovou flexibilitu, i poradenství... Ušetří Vám spoustu času, nervů a ve výsledku i peněz :)“

Miloslav Franc

"Pání Vaňková nám prodala již druhý pozemek a jakmile bude další příležitost využít makléře tak ji opět oslovíme. Velká spokojenost."

Ladislav Tesař

"Vše proběhlo k naprosté spokojenosti mne jako klienta, vaše služby mohu všem jen doporučit. Děkuji a jsem s pozdravem Ladislav Tesař."

Vališ František

"Dobrý den, pokud jde o jednání makléřky tak slečna byla naprosto profesionál. Informace nám stále psala a volala. Máme dobrý pocit ohledně našeho nákupu nemovitosti. Určitě Vám moc děkujeme a hlavně Vás doporučuji. S pozdravem František Vališ 607 804 148"

Zdeňka Míčová

„Hodnotím kladně vstřícnost, ochotu a profesionální přístup, rovněž milé vystupování.“

Bláhovi

„V současné době se ozývají různé společnosti a snaží se nám vetřít do rodiny. Proto náš postoj je - být ostražitý. Trochu jsme měli obavy z prodeje bytu po rodičích. Byla to náhoda, že jsme potkali realitní makléře - p. Jaroslava Bohuňka a sl. Romanu Vaňkovou. Akce se pak rozeběhla rychle, bez zbytečných řečí. Brzy byly vidět výsledky. Dnes můžeme říci, že jsme spokojeni a tuto dvojici doporučit i ostatním lidem. My starší už nemáme tolik energie a hlavně informací, jak takové věci řešit. Bláhovi“

Marie Dostálová

„Dobrý den ,paní Vanková a pane Bohuněk,chtěla bych Vám tímto, poděkovat za skvěle odvedenou a profesionální práci při prodeji nemovitosti v Rychnově.Také ocenuji perfektní vystupování a vstřícnost po celou dobu naší spolupráce . Za to vše Vám ,ještě jednou moc děkuji ! Dostálová“

Využijte našich služeb

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitní kancelář se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektující zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Kontaktní formulář

CAPTCHA image