Pronájem restaurace, 418 m2, Chotěboř

Krále Jana / Chotěboř
50 000 Kč/měs

Popis nemovitosti

Máme pro Vás jedinečnou nabídku pronájmu zavedené restaurace v blízkosti centra města Chotěboře s ubytovacími prostory a podkrovními byty.

V 1. nadzemním podlaží se nachází sál restaurace s kapacitou 80 míst, švédský stůl, bar, s navazujícím sociálním zařízením pro hosty včetně WC pro imobilní hosty a úklidové místnosti, který je přímo bezbariérově přístupný z přilehlého chodníku v ulici Krále Jana. Ze sálu je přístupná také venkovní terasa, nacházející se při jihozápadní stěně objektu, která může být v letních měsících využívána k venkovnímu posezení. Druhým samostatným vchodem, který slouží pro personál a pro zásobování, vstoupíme do zádveří, ze kterého je dále vstup do prostoru kuchyně a příslušných úpraven a skladových prostor: jedná se o samostatnou umývárnu nádobí, sklad a přípravnu masa, sklad a přípravnu zeleniny, sklad a přípravnu brambor, sklad nápojů, denní sklad, příruční sklad k výčepu, sklad odpadků, sklad obalů, kotelnu a úklidovou místnost pro kuchyň a přilehlé prostory.

Ze zádveří se dostaneme po schodišti do 2.nadzemního podlaží, ve kterém se nachází jednak sociální zázemí pro personál restaurace a kuchyně, jednak 8 ubytovacích buněk s kapacitou 16 ubytovaných včetně příslušného zázemí. Každý z 8 dvoulůžkových pokojů má samostatný vstup ze společné chodby do předsíňky, ze které se dále vchází do vlastní obytné místnosti. Z předsíňky je také přístupná koupelna, obsahující WC, umyvadlo a sprchový kout. Dále se ve 2.nadzemí nacházejí společné prostory pro ubytovnu, jako je kuchyně s jídelním koutem, obsahující kuchyňskou linku se dřezem, myčku nádobí a automatickou pračku. Je zde sklad prádla, úklidová místnost, strojovna vzduchotechniky a kotelna. Po schodišti se dostaneme do 3. nadzemního podlaží, kde jsou dva podkrovní byty určené pro ubytování personálu. Jsou řešeny vstupní chodbou, koupelnou s vanou a umyvadlem, toaleta je samostatně, kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí + dětským pokojem. Na patře se dále nachází podkrovní sklad.

Objekt je navržen jako zděný, půdorysných rozměrů 22,60 x 14,90 m. Objekt není podsklepen.

Vytápění je řešeno 3 plynovými kombinovanými kotli každý kotel vytápí samostatné patro se zásobníkem na vodu.

Tato nabídka je zcela výjimečnou investiční příležitostí, jak získat podnik se zajetou klientelou a výbornou historií jak u zákazníků, tak obce. Existuje zde také potenciál ubytovacích služeb.

Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazená do energetické třídy G.

Nájemné činí 50.000,- Kč měsíčně + služby cca 50.000,- Kč. Kauce jsou dva měsíční nájmy + provize realitní kanceláře ve výši jednoho nájmu.

Objekt bude volný od 01.09.2023

Ve městě Chotěboři se nachází kompletní občanská vybavenost.

Pro více informací volejte makléři.

Jaroslav Bohuněk

   jaroslav@bohunekvankova-reality.cz
   +420 774 911 581

IČO: 01534203

Detaily

Cena 50 000 Kč/měs (s provizí RK, včetně právního servisu)
Číslo zakázky 116
Adresa Krále Jana, Chotěboř, Havlíčkův Brod
Umístění Centrum obce
Kategorie Restaurace, bar
Plocha obytná 772 m2
Plocha zahrada 418 m2
Plocha ostatní 772 m2
Topení ÚT plynové
Typ budovy V bloku
Konstrukce budovy Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Sítě 230V, 400V, Plyn
PENB Třída náročnosti G

Mapa