Realizované prodeje

Díváte se na již prodané nebo pronajaté nemovitosti od února 2022, kdy vznikly naše nové webové stránky.

Prodáno

Prodej chaty, 382 m2, Chotěboř

Břevnická nádrž / Dobkov

29 m2

Rekreační objekty

Cena:

970 000 Kč

Prodáno

Prodej pozemku, 3935 m2, Chotěboř

Chotěbořská / Havlíčkův Brod

3935 m2

Pozemky

Cena:

393 500 Kč

Pronajato

Pronájem bytu 2+1, 57 m, Chotěboř

Březová / Chotěboř

57 m2

Byty

Cena:

9 000 Kč/měs

Pronajato

Cena:

10 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem byt 2+kk, 60 m2, Chotěboř

náměstí T. G. Masaryka / Chotěboř

60 m2

Byty

Cena:

6 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem bytu 3+1, Chotěboř

Krále Jana / Chotěboř

74 m2

Byty

Cena:

10 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem bytu 3+1, 56 m2, Chotěboř

V Drážkách / Chotěboř

56 m2

Byty

Cena:

10 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem bytu 2+kk, 52 m2, Chotěboř

Trčků z Lípy / Chotěboř

52 m2

Byty

Cena:

8 200 Kč/měs

Pronajato

Pronájem bytu 2+1, 57 m, Chotěboř, ul. Březová

Březová / Chotěboř

57 m2

Byty

Cena:

11 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem kancelářské prostory, 110 m2, Hlinsko, Dvořákovo nábřeží

Dvořákovo nábřeží / Hlinsko

0 m2

Komerční nemovitosti

Cena:

11 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem garsonky, 20 m2, Chotěboř

Trčků z Lípy / Chotěboř

20 m2

Byty

Cena:

5 300 Kč/měs

Pronajato

Cena:

11 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem restaurace, 418 m2, Chotěboř

Krále Jana / Chotěboř

772 m2

Komerční nemovitosti

Cena:

50 000 Kč/měs

Pronajato

Pronájem bytu 2+kk, 52 m2, Chotěboř

Herrmannova / Chotěboř

52 m2

Byty

Cena:

8 000 Kč/měs

Prodáno

Prodej bytu 3+1, 68 m2, Chotěboř, ul. Fominova

Fominova / Chotěboř

68 m2

Byty

Cena:

2 600 000 Kč

Prodáno

Prodej bytu 2+kk, 51 m2, Havlíčkův Brod, ul. Sídliště Pražská

Sídliště Pražská / Havlíčkův Brod

51 m2

Byty

Cena:

2 650 000 Kč

Prodáno

Prodej rodinného domu, 105 m2, Budyně nad Ohří

Okružní / Budyně nad Ohří

62 m2

Domy

Cena:

1 075 000 Kč

Prodáno

Prodej, pole, 4496 m2, Chotěboř

Hromádky z Jistebnice / Chotěboř

4496 m2

Pozemky

Cena:

33 Kč/m2

Prodáno

Prodej chalupy, 698 m2, Nová Ves u Chotěboře

Nová Ves u Chotěboře

95 m2

Domy

Cena:

990 000 Kč

Prodáno

Prodej lesa, 13238 m2, Nová Ves u Světlé

Nová Ves u Světlé

13238 m2

Pozemky

Cena:

420 000 Kč

1 2 4

Bohuněk & Vaňková Reality

Jsme profesionální realitní makléři a majitelé firmy Bohuněk&Vaňková Reality s mnoholetou praxí v oboru realit.

Pracujeme hlavně na doporučení od našich spokojených klientů, kteří přes nás prodávali nebo kupovali nemovitost. Neustále se vzděláváme, pravidelně se účastníme školení, seminářů a webinářů, abychom stále drželi vysoký standard poskytovaných služeb. Můžeme Vám nabídnout maximální péči a vždy budeme hájit Vaše zájmy.

Pro naši práci používáme ty nejmodernější technologie jako jsou například profesionální fotografie, letecké záběry z dronu, 3D půdorysy nebo videoprohlídky nemovitosti. Tyto nástroje nám mnohdy zaručují prodej nemovitosti za vyšší cenu, než si klienti přáli.

Jak Pracujeme

Osobní schůzka

Začátek spolupráce začíná nezávaznou osobní schůzkou, kde Vám vysvětlíme způsob spolupráce a její výhody.

Prohlídka nemovitosti

Při prohlídce nemovitosti zkontrolujeme technický stav a následně se domluvíme na její tržní hodnotě dle aktuálních cen nemovitostí. Poté si společně projdeme prodejní postup.

Marketing prodeje

K oslovení potenciálních kupců využíváme různé marketingové kanály – specializované realitní servery, cílenou reklamu na internetu i sociální sítě. S přesným zacílením nám pomáhají léta zkušeností na realitním trhu.

Co o nás říkají naši klienti?

Alan Sedlák

„Perfektní spolupráce, mohu všem doporučit; makléři jsou velmi milí a vstřícní.”

Bořil Aleš

„Výborná spolupráce po všech stránkách, nebyl problém při domluvě prohlídky nemovitosti mimo termín, a poté samotný průběh koupi bytu proběhl velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. V případě jakýchkoliv dotazů z mé strany mi vždy bylo rychle a jasně odpovězeno a to i telefonicky. Za mě veliká spokojenost, mohu jen doporučit.”

Richter Martin

„Rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání.”

Hana Strbova

„Paní Romanu Vaňkovou mohu také každému doporučit. Jako realitní makléřku. Je velice milá, má dobré vystupovaní. S touto společností jsem byla velice spokojená při prodeji své nemovitosti. Vše bylo rychlé a férové. Moc paní Vaňkové a panu Bohuňkovi za vše děkuji.“

Věra Hrušková

„spolehlivost,ochota,serioznost,rychlost,dukladnost“

Petr Janďourek

"Makléřku R. Vaňkovou můžeme jenom doporučit. Její přístup byl od začátku až do konce na velmi profesionální úrovni. Zároveň byl její přístup velmi lidský a každém srozumitelný. Přítel nemluví plynule česky a i s ním byla makléřka schopna spolupracovat. V případě dalšího využití služeb MM reality budeme rozhodně kontakovat první makléřku Vaňkovou. Jelikož celý nákup nemovitosti proběhl přesně dle stadartů, které jsme očekávali."

Pavel Vajrych

"Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat paní Vankove a panu Bohunkovi za velice profesionální přístup a slušné jednání při prodeji rodinného domu.Ještě jednou děkuji s pozdravem Vajrych Pavel."

Jana Horáková

"velmi profesionální jednání pana Bohuňka i paní Vaňkové"

Oldřich Hořínek

"Děkuji za zprostředkování prodeje bytu, hlavně za vstřícný a profesionální přístup makléře Romany Vaňkové a Jaroslava Bohuňka. Všem přeji hodně zdraví. Oldřich Hořínek"

Karel Nedbal

"Nejprve jsem si myslel, že nemovitost prodám sám. Makléře pana Bohuňka a slečnu Vaňkovou z Chotěboře jsem přijal na doporučení přítele. Nakonec, po skončení celé akce, jsem pochopil, že to bylo nejlepší řešení. Oba byli perfektní, přímo vzoroví, jednání s nimi bylo rychlé a pohodové, oba odvedli velký kus práce. Jsem jim velmi vděčný a mohu je každému doporučit."

Dagmar Koubková

Dobrý den, celý proces, týkající se prodeje naší chaty, proběhl svižně a hladce. A to díky makléřce Vaňkové, která jednala rychle a chytře, společně s kolegou pořídili krásné fotky chaty a okolí a tři dny poté se již na internetu nabízela prohlídka nemovitosti. Shrnutí: v pátek návštěva makléřky Vaňkové, pořízení fotek chaty a sepsání všech náležitostí souvisejících s prodejem. Zakázka zpracována a v pondělí, již byla chata zarezervována. Do 14 dnů byla podepsána kupní smlouva. Do měsíce jsme na účtu zaznamenali odpovídající finanční částku. Veškeré náležitosti, související s nabídkou a prodejem nemovitosti proběhly bez problémů. S profesionálním a sympatickým přístupem makléřky Vaňkové jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme ! Dagmar a Jiří Koubkovi P.s.: Není to poprvé, kdy jsme měli co do činění s RK (v minulosti např. s RK STING a nebo RK MAXIMA.) Ne vždy je servis takto perfektní a průběh transakce hladký. Proto jenom chválíme…. (-:“

Luboš Novotný

„Dobrý den, pokud mám ohodnotit paní Vaňkovou a pana Bohuňka, tak jenom kladně. Pomáhali nám s koupí i s prodejem nemovitostí, takže mohu hodnotit z obou stran. Vybrala jsem si je proto, že mají lidský přístup a profesionální jednání. Dovedou poradit i s cenou tak, aby se nemovitost prodala, za nejvýhodnějších podmínek. Jednají narovinu, upozorní jak na přednosti, tak na nedostatky, nemlží, což je při druhu tohoto byznysu pro člověka, který se v něm nevyzná, dost důležité. Novotná.“

E. Jiráčková

„S prodejem bytu nám velmi pomohla paní Vaňková i pan Bohuněk, byli jsme moc spokojeni, jsou velmi ochotní, vstřícní a nápadití”

Jana Rejmontová

S realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Slečna Vaňková i pan Bohuněk jsou profesionálové a jsou velice vstřícní a ochotní. Se vším nám pomohli a vše zařídili ke spokojenosti všech.

MVDr. Zbyněk Lonský

„Při koupi nemovitosti proběhlo vše hladce a tak, jak jsme se s kanceláří domluvili. Všechny termíny schůzek a jednání byly dodrženy. Spokojenost a děkujeme”

Tomáš Kocourek

„Vřele doporučuji, vše proběhlo rychle a hladce.”

Karel Strnad

„Byli jsme překvapeni vstřícností už při zadání nemovitosti k prodeji a přes různá úskalí, se dvojice Bohuněk-Vaňková přenesla se ctí a prodej nakonec dotáhli do zdárného konce.
Jsme spokojeni Manželé Strnadovi”

Zdeněk Chromý

„Super“

Michal Daněk

„Oceňuji profesionální přístup, časovou flexibilitu, i poradenství... Ušetří Vám spoustu času, nervů a ve výsledku i peněz :)“

Miloslav Franc

"Pání Vaňková nám prodala již druhý pozemek a jakmile bude další příležitost využít makléře tak ji opět oslovíme. Velká spokojenost."

Ladislav Tesař

"Vše proběhlo k naprosté spokojenosti mne jako klienta, vaše služby mohu všem jen doporučit. Děkuji a jsem s pozdravem Ladislav Tesař."

Vališ František

"Dobrý den, pokud jde o jednání makléřky tak slečna byla naprosto profesionál. Informace nám stále psala a volala. Máme dobrý pocit ohledně našeho nákupu nemovitosti. Určitě Vám moc děkujeme a hlavně Vás doporučuji. S pozdravem František Vališ 607 804 148"

Zdeňka Míčová

„Hodnotím kladně vstřícnost, ochotu a profesionální přístup, rovněž milé vystupování.“

Bláhovi

„V současné době se ozývají různé společnosti a snaží se nám vetřít do rodiny. Proto náš postoj je - být ostražitý. Trochu jsme měli obavy z prodeje bytu po rodičích. Byla to náhoda, že jsme potkali realitní makléře - p. Jaroslava Bohuňka a sl. Romanu Vaňkovou. Akce se pak rozeběhla rychle, bez zbytečných řečí. Brzy byly vidět výsledky. Dnes můžeme říci, že jsme spokojeni a tuto dvojici doporučit i ostatním lidem. My starší už nemáme tolik energie a hlavně informací, jak takové věci řešit. Bláhovi“

Marie Dostálová

„Dobrý den ,paní Vanková a pane Bohuněk,chtěla bych Vám tímto, poděkovat za skvěle odvedenou a profesionální práci při prodeji nemovitosti v Rychnově.Také ocenuji perfektní vystupování a vstřícnost po celou dobu naší spolupráce . Za to vše Vám ,ještě jednou moc děkuji ! Dostálová“

Využijte našich služeb

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitní kancelář se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektující zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Kontaktní formulář

CAPTCHA image