Romana Vaňková

Jako malá jsem chtěla pomáhat zvířatům. Nakonec jsem ale zjistila, že pomáhat lidem plnit jejich sny, mě naplňuje stejně jako pomáhát zvířatům. A tak jsem v roce 2017 začala pracovat jako realitní makléřka v jedné realitní kanceláři, kde jsem poznala současného kolegu Jaroslava Bohuňka se kterým jsem začala spolupracovat a díky kterému jsem se stala profesionální obchodnicí. Nakonec jsme se stali takovými jedničkami v oboru, že jsme se rozhodli založit vlastní realitní kancelář s názvem Bohuněk&Vaňková Reality.

Mým mottem je ,,Dobrý design dělá dobrý obchod.’’ Ráda si zajdu na dobré jídlo, přečtu knížku nebo si koupím hezký kousek do šatníku.

Kontaktní a fakturační údaje

bohunekvankovareality@email.cz
+420 731 216 647

IČO: 07608446
DIČ: CZ9759151545
Břevnická 1592, 58301 Chotěboř
Č.ú.: 123-4335430297/0100
Plátce DPH

Prodej pozemku, 1871 m2, Petrovice u Uhelné Příbramě

Petrovice u Uhelné Příbramě

1871 m2

Pozemky

Cena:

1 990 000 Kč

Prodej chalupy, 365 m2, Nová Ves u Chotěboře

Nová Ves u Chotěboře

90 m2

Rekreační objekty

Cena:

2 100 000 Kč

Rezervováno

Prodej pozemku, 1327 m2, Chotěboř

Na Břevnici / Chotěboř

1327 m2

Pozemky

Cena:

1 166 000 Kč

Pronájem bytu 1+kk, 40 m2, Hlinsko

Adámkova třída / Hlinsko

40 m2

Byty

Cena:

8 500 Kč/měs

Rezervováno

Cena:

5 500 000 Kč

Rezervováno

Prodej bytu 3+1, 64 m2, Chotěboř, ul. Smetanova

Smetanova / Chotěboř

64 m2

Byty

Cena:

2 600 000 Kč

Prodej bytu 3+1, 64 m2, Chotěboř, ul. Smetanova

Smetanova / Chotěboř

64 m2

Byty

Cena:

2 700 000 Kč

Pronájem kanceláře, 169 m2, Chotěboř, ul. Klášterní

Klášterní / Chotěboř

0 m2

Komerční nemovitosti

Cena:

25 000 Kč/měs

Co o nás říkají naši klienti?

Alan Sedlák

„Perfektní spolupráce, mohu všem doporučit; makléři jsou velmi milí a vstřícní.”

Bořil Aleš

„Výborná spolupráce po všech stránkách, nebyl problém při domluvě prohlídky nemovitosti mimo termín, a poté samotný průběh koupi bytu proběhl velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. V případě jakýchkoliv dotazů z mé strany mi vždy bylo rychle a jasně odpovězeno a to i telefonicky. Za mě veliká spokojenost, mohu jen doporučit.”

Richter Martin

„Rychlé, vstřícné a bezproblémové jednání.”

Hana Strbova

„Paní Romanu Vaňkovou mohu také každému doporučit. Jako realitní makléřku. Je velice milá, má dobré vystupovaní. S touto společností jsem byla velice spokojená při prodeji své nemovitosti. Vše bylo rychlé a férové. Moc paní Vaňkové a panu Bohuňkovi za vše děkuji.“

Věra Hrušková

„spolehlivost,ochota,serioznost,rychlost,dukladnost“

Petr Janďourek

"Makléřku R. Vaňkovou můžeme jenom doporučit. Její přístup byl od začátku až do konce na velmi profesionální úrovni. Zároveň byl její přístup velmi lidský a každém srozumitelný. Přítel nemluví plynule česky a i s ním byla makléřka schopna spolupracovat. V případě dalšího využití služeb MM reality budeme rozhodně kontakovat první makléřku Vaňkovou. Jelikož celý nákup nemovitosti proběhl přesně dle stadartů, které jsme očekávali."

Pavel Vajrych

"Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat paní Vankove a panu Bohunkovi za velice profesionální přístup a slušné jednání při prodeji rodinného domu.Ještě jednou děkuji s pozdravem Vajrych Pavel."

Jana Horáková

"velmi profesionální jednání pana Bohuňka i paní Vaňkové"

Oldřich Hořínek

"Děkuji za zprostředkování prodeje bytu, hlavně za vstřícný a profesionální přístup makléře Romany Vaňkové a Jaroslava Bohuňka. Všem přeji hodně zdraví. Oldřich Hořínek"

Karel Nedbal

"Nejprve jsem si myslel, že nemovitost prodám sám. Makléře pana Bohuňka a slečnu Vaňkovou z Chotěboře jsem přijal na doporučení přítele. Nakonec, po skončení celé akce, jsem pochopil, že to bylo nejlepší řešení. Oba byli perfektní, přímo vzoroví, jednání s nimi bylo rychlé a pohodové, oba odvedli velký kus práce. Jsem jim velmi vděčný a mohu je každému doporučit."

Dagmar Koubková

Dobrý den, celý proces, týkající se prodeje naší chaty, proběhl svižně a hladce. A to díky makléřce Vaňkové, která jednala rychle a chytře, společně s kolegou pořídili krásné fotky chaty a okolí a tři dny poté se již na internetu nabízela prohlídka nemovitosti. Shrnutí: v pátek návštěva makléřky Vaňkové, pořízení fotek chaty a sepsání všech náležitostí souvisejících s prodejem. Zakázka zpracována a v pondělí, již byla chata zarezervována. Do 14 dnů byla podepsána kupní smlouva. Do měsíce jsme na účtu zaznamenali odpovídající finanční částku. Veškeré náležitosti, související s nabídkou a prodejem nemovitosti proběhly bez problémů. S profesionálním a sympatickým přístupem makléřky Vaňkové jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme ! Dagmar a Jiří Koubkovi P.s.: Není to poprvé, kdy jsme měli co do činění s RK (v minulosti např. s RK STING a nebo RK MAXIMA.) Ne vždy je servis takto perfektní a průběh transakce hladký. Proto jenom chválíme…. (-:“

Luboš Novotný

„Dobrý den, pokud mám ohodnotit paní Vaňkovou a pana Bohuňka, tak jenom kladně. Pomáhali nám s koupí i s prodejem nemovitostí, takže mohu hodnotit z obou stran. Vybrala jsem si je proto, že mají lidský přístup a profesionální jednání. Dovedou poradit i s cenou tak, aby se nemovitost prodala, za nejvýhodnějších podmínek. Jednají narovinu, upozorní jak na přednosti, tak na nedostatky, nemlží, což je při druhu tohoto byznysu pro člověka, který se v něm nevyzná, dost důležité. Novotná.“

E. Jiráčková

„S prodejem bytu nám velmi pomohla paní Vaňková i pan Bohuněk, byli jsme moc spokojeni, jsou velmi ochotní, vstřícní a nápadití”

Jana Rejmontová

S realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Slečna Vaňková i pan Bohuněk jsou profesionálové a jsou velice vstřícní a ochotní. Se vším nám pomohli a vše zařídili ke spokojenosti všech.

MVDr. Zbyněk Lonský

„Při koupi nemovitosti proběhlo vše hladce a tak, jak jsme se s kanceláří domluvili. Všechny termíny schůzek a jednání byly dodrženy. Spokojenost a děkujeme”

Tomáš Kocourek

„Vřele doporučuji, vše proběhlo rychle a hladce.”

Karel Strnad

„Byli jsme překvapeni vstřícností už při zadání nemovitosti k prodeji a přes různá úskalí, se dvojice Bohuněk-Vaňková přenesla se ctí a prodej nakonec dotáhli do zdárného konce.
Jsme spokojeni Manželé Strnadovi”

Zdeněk Chromý

„Super“

Michal Daněk

„Oceňuji profesionální přístup, časovou flexibilitu, i poradenství... Ušetří Vám spoustu času, nervů a ve výsledku i peněz :)“

Miloslav Franc

"Pání Vaňková nám prodala již druhý pozemek a jakmile bude další příležitost využít makléře tak ji opět oslovíme. Velká spokojenost."

Ladislav Tesař

"Vše proběhlo k naprosté spokojenosti mne jako klienta, vaše služby mohu všem jen doporučit. Děkuji a jsem s pozdravem Ladislav Tesař."

Vališ František

"Dobrý den, pokud jde o jednání makléřky tak slečna byla naprosto profesionál. Informace nám stále psala a volala. Máme dobrý pocit ohledně našeho nákupu nemovitosti. Určitě Vám moc děkujeme a hlavně Vás doporučuji. S pozdravem František Vališ 607 804 148"

Zdeňka Míčová

„Hodnotím kladně vstřícnost, ochotu a profesionální přístup, rovněž milé vystupování.“

Bláhovi

„V současné době se ozývají různé společnosti a snaží se nám vetřít do rodiny. Proto náš postoj je - být ostražitý. Trochu jsme měli obavy z prodeje bytu po rodičích. Byla to náhoda, že jsme potkali realitní makléře - p. Jaroslava Bohuňka a sl. Romanu Vaňkovou. Akce se pak rozeběhla rychle, bez zbytečných řečí. Brzy byly vidět výsledky. Dnes můžeme říci, že jsme spokojeni a tuto dvojici doporučit i ostatním lidem. My starší už nemáme tolik energie a hlavně informací, jak takové věci řešit. Bláhovi“

Marie Dostálová

„Dobrý den ,paní Vanková a pane Bohuněk,chtěla bych Vám tímto, poděkovat za skvěle odvedenou a profesionální práci při prodeji nemovitosti v Rychnově.Také ocenuji perfektní vystupování a vstřícnost po celou dobu naší spolupráce . Za to vše Vám ,ještě jednou moc děkuji ! Dostálová“

Využijte našich služeb

V případě, že hledáte pro prodej své nemovitosti realitní kancelář se zkušenostmi, moderním myšlením, skvělou organizací, nadhledem, respektující zásady slušného chování, lidskostí a zodpovědností, pak jste právě našli!

Kontaktní formulář

CAPTCHA image